top of page

Rok se s rokem sešel, Deutschlehrertag za vámi opět přišel - 25. 3. 2023

Aktualizováno: 11. 3.

Máme pro Vás pět připraveny workshopy plné nápadů a inspirace do hodin německého jazyka pro větší i menší žáky i pro Vaše studenty. Stačí si vybrat z nabídky osvědčených lektorů (viz program) a vyplnit přihlašovací formulář https://forms.gle/mLksrqmaUCjLWf5f9 Akce je samozřejmě akreditována MŠMT: č.j. 28772/2022-2-990.

Pokud chcete ušetřit na ceně, staňte se členem našeho spolku. Již jen sleva na účastnickém poplatku Vám členský poplatek skoro celý vrátí, slevu budete mít i na dalších našich akcích. Svým členstvím nám také vyjádříte podporu při jednání s MŠMT, GI či dalšími institucemi – např. otázka druhého cizího jazyka jako povinného volitelného předmětu je stále otevřená a my za jeho zachování bojujeme jako lvi.

Aktivním zájemcům/ členům se navíc otevírá možnost kandidovat do představenstva SGUNu, protože volební období toho stávajícího v této době končí a nové síly jsou vítány. Volby nového představenstva proběhnou na Valné hromadě, která se uskuteční v rámci DLT. Pokud byste měli zájem se zapojit, budeme velmi rádi.

Zvažte tedy prosím naši nabídku (prosbu) a pokud máte chuť, zašlete svoji přihlášku (jméno, příjmení, titul, datum narození, kontakty, Vaše praxe a v jaké oblasti byste se chtě/-a zapojit) na adresumark.urbanova@seznam.czAnnotation Deutschlehrertag 2023 (1)
.docx
Download DOCX • 32KB


Deutschlehrertag Prag 2023 Einladung und Programm (2)
.docx
Download DOCX • 452KB


POZVÁNKA_na_valnou hromadu_2023
.docx
Download DOCX • 20KB


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Liebe Kolleginnen, liebe Kollegen, am 14. August 2023 (morgen) in Winterthur (Schweiz) beginnt die Internationale Delegiertenkonferenz (IDK). Folgend sende ich Ihnen die Links für die Vorträge der ID

Goethe-Institut rozjíždí nový projekt Deutsch Plus Tschechien. Jde o projekt, v jehož rámci bychom chtěli najít 20-25 škol v České republice (základní i střední školy), které se angažují v oblasti výu

bottom of page