top of page

Rok se s rokem sešel, Deutschlehrertag za vámi opět přišel - 25. 3. 2023

Aktualizováno: 11. 3.

Máme pro Vás pět připraveny workshopy plné nápadů a inspirace do hodin německého jazyka pro větší i menší žáky i pro Vaše studenty. Stačí si vybrat z nabídky osvědčených lektorů (viz program) a vyplnit přihlašovací formulář https://forms.gle/mLksrqmaUCjLWf5f9 Akce je samozřejmě akreditována MŠMT: č.j. 28772/2022-2-990.

Pokud chcete ušetřit na ceně, staňte se členem našeho spolku. Již jen sleva na účastnickém poplatku Vám členský poplatek skoro celý vrátí, slevu budete mít i na dalších našich akcích. Svým členstvím nám také vyjádříte podporu při jednání s MŠMT, GI či dalšími institucemi – např. otázka druhého cizího jazyka jako povinného volitelného předmětu je stále otevřená a my za jeho zachování bojujeme jako lvi.

Aktivním zájemcům/ členům se navíc otevírá možnost kandidovat do představenstva SGUNu, protože volební období toho stávajícího v této době končí a nové síly jsou vítány. Volby nového představenstva proběhnou na Valné hromadě, která se uskuteční v rámci DLT. Pokud byste měli zájem se zapojit, budeme velmi rádi.

Zvažte tedy prosím naši nabídku (prosbu) a pokud máte chuť, zašlete svoji přihlášku (jméno, příjmení, titul, datum narození, kontakty, Vaše praxe a v jaké oblasti byste se chtě/-a zapojit) na adresumark.urbanova@seznam.czAnnotation Deutschlehrertag 2023 (1)
.docx
Download DOCX • 32KB


Deutschlehrertag Prag 2023 Einladung und Programm (2)
.docx
Download DOCX • 452KB


POZVÁNKA_na_valnou hromadu_2023
.docx
Download DOCX • 20KB


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Školní rok se pomalu blíží do finiše a my za Vámi jako vždy touto dobou přicházíme s pozvánkou na Letní metodicko jazykovou akademii. Ačkoli jsme v to skoro nedoufali, i letos se nakonec podaří uspořá

17.05.2023 15:00 KNIHKUPECTVÍ MEGABOOKS OLOMOUC (PŮVODNÍ OXFORD BOOKSHOP) OSTRUŽNICKÁ 21, 779 00 OLOMOUC Na semináři vám představíme novinky do výuky němčiny od nakladatelství Cornelsen. Počet míst je

bottom of page