STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > Letní akademie

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

LETNÍ AKADEMIE - PŘIHLAŠOVÁNÍ
Název akce Volná kapacita
Akce se připravují.

INFORMACE K PŘIHLAŠOVÁNÍ
Info k ubytování pro ty, kterým nevyhovuje ubytování s "neznámou" kolegyní /"neznámým" kolegou
(do poznámek v přihlašování nám napište, že o "společné" ubytování nemáte zájem - NÍŽE UVEDENÉ UBYTOVÁNÍ SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM):

 

Kompletní informace o ubytování http://www.ckrumlov.info/php/katalog/uby/select.php

 

do 500 Kč/osoba nebo 2lůžkový pokoj

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby28.xml

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby135.xml

 

nekuřácký, 750,- Kč dvoulůžkový pokoj http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby488.xml

 

do 700 Kč/osoba

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby228.xml
http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby254.xml

 

částečně nekuřácký

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby35.xml

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby78.xml

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/uby81.xml

 Dovolujeme si oznámit, že se letos opět koná

„Metodicko-jazyková letní akademie SGUN"
(pětidenní vzdělávací akce pro učitele NJ s akreditací MŠMT)
pořádaná ve spolupráci s Gymnáziem, Český Krumlov

- pozvánka ke stažení zde

Datum: 21. - 25. 8. 2016 (celkem 28 vyučovacích hodin)
Příjezd: do 13:00 (neděle 21. 8. 2016)
Odjezd: po 13:00 (čtvrtek 25. 8. 2016)
Místo konání: Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, 38101 Český Krumlov
Lektoři:
rodilé mluvčí (metodičky) - Andrea Eskisan, Meike Schumacher
metodičky NJ - Ivana Frýbová, Renata Šebestová a další (animátorka Tandemu a metodička CLIL)
Určení: pro učitele NJ základních, středních, jazykových i vysokých škol nejrůznějších typů a zaměření.
Obsah: Program akademie bude nabízet metodické semináře a hodiny konverzace s rodilým mluvčím, takže každý účastník se bude moci zdokonalit ve své metodické i jazykové vybavenosti.

Zvláště v současné době, kdy se němčina vrací do základních a v budoucnu i do středních škol ve formě druhého (povinného) cizího jazyka, je třeba hledat cesty, jak žáky pro němčinu získat, v hodinách je zaujmout a předat jim učivo zábavnou formou. Rádi bychom dodrželi tradici, že učitelé odjíždějí z naší akademie vybaveni spoustou nápadů, tipů a materiálů, které pak bez další velké přípravy využijí hned v prvních hodinách německého jazyka v novém školním roce.
NOVINKA!!!
Nově do nabídky letní akademie zařazujeme půldenní exkurzi do rakouského příhraničí s programem, který je možno realizovat i se školními kolektivy: Zažijte němčinu všemi smysly!

Těšit se můžete i na noční prohlídku města či soutěže o ceny!

Nedílnou součástí programu bude i možnost prohlédnout si aktuální nabídku nakladatelství v oblasti výuky německého jazyka, fakultativní nabídka kulturního, relaxačního, popř. sportovního vyžití pro volné chvíle a večery.
Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ.
Centrální téma:
„Mit Deutsch über die Grenzen"
Jazyková témata:
• Modernes Deutsch - seminář s rodilou mluvčí Andreou Eskisan
• Konverzační seminář s rodilou mluvčí Meike Schumacher
Metodická témata:
 Lieder und Spiele im Unterricht
 Aktiver und spielerischer Unterricht - (fast ohne Vorbereitung)
 Animation bedeutet Motivation
 Spielen und Sprechen im Unterricht
 CLIL - Fremdsprachen im Sachfachunterricht oder Sachfachunterricht im FSU
(anotace jednotlivých seminářů budeme posílat s potvrzením o konání akce - tedy v druhé polovině června 2016, současně budou zveřejněny na webu)

Účastnický poplatek:
Přihlášení do 31. 5. 2016: 2 500,-- Kč (členové SGUN) popř. 2 900,- Kč (nečlenové SGUN)
Pozdější přihlášení: 3 000,- Kč (členové SGUN) a 3 400,- Kč (nečlenové SGUN)
(informace o členství Vám rádi na přání zašleme, členem SGUNu je možné se stát kdykoliv v průběhu roku)

Účastnický poplatek nezahrnuje stravu, cestovné a ubytování.

Platba musí být provedena na základě námi zaslané faktury na adresu Vaší školy, popř. na Vaši soukromou adresu (e-mailem) - NEZAPOMEŇTE tedy prosím zadat přesnou fakturační adresu (včetně IČ) do formuláře při přihlašování a včas si ověřit, zda Vám škola účastnický poplatek, popř. ubytování uhradí.

Přihlašování: online na www.sgun.cz - „Letní akademie". Nezapomeňte do poznámek napsat, zda máte zájem o ubytování, popř. s kým chcete být na pokoji a zda si přejete jednu fakturu, nebo dvě (účastnický poplatek a ubytování zvlášť nebo dohromady na jednu fakturu - lze i rozdělit jednu fakturu např. na školu a druhou fakturu na soukromou adresu - NUTNO ALE ZAPSAT DO POZNÁMEK).
Vaše účast Vám bude potvrzena nejpozději do 25. 06. 2016 mailem, včetně zaslání dalších informací ohledně zahájení akce, anotací seminářů apod.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Strava: Obědy - přímo v centru města v různých stravovacích zařízeních (kolem 80 Kč za hl. jídlo)
Snídaně a večeře závisí na místě ubytování. Na ubytovně PRO-SPORT ČK o. p. s., ve kterém můžeme zajistit ubytování my, lze objednat i celodenní stravování, nebo je možno použít kuchyňku (je ale nutné vlastní nádobí!, na místě jen v omezeném množství).
Ubytování: Ubytovna PRO-SPORT ČK o. p. s. v bezprostřední blízkosti seminárních prostor (1 noc za osobu ve tří- až čtyřlůžkovém pokoji / 250 Kč bez stravy - se sprchou a WC). Ubytování je nutno předem objednat i předem zaplatit!!! (na základě Vašeho zájmu Vám zašleme fakturu a objednáme pro všechny zájemce společně)

Na přání účastníka lze zajistit i (jiné) hotelové ubytování (od cca 400,-Kč výš, větší vzdálenost od místa konání akademie)

Za organizační tým se na Vás těší:
Markéta Urbanová, mark.urbanova@seznam.cz, urbanovam@sgun.cz
Renata Šebestová, sebestova@sgun.cz

STORNO:
Jde o určitou částku vyjádřenou v procentech (z celkové zaplacené částky), která bude při finančním vyrovnání odečtena. Vrácena tedy nebude stejná suma, kterou účastník sám nebo prostřednictvím školy zaplatil. Stejně jako platí určité storno podmínky u cestovních kanceláří, platí i pro tuto akci SGUNu. Omluvou tedy bohužel nemůže být ani nemoc.
V případě, že se přihlášený účastník nemůže akce zúčastnit, může samozřejmě škola vyslat náhradníka. Jestliže na místo omluvené osoby dorazí někdo jiný, storno poplatky se samozřejmě takové „výměny osob" nebudou týkat. Celá suma bude převedena na osobu náhradníka. Pokud to bude kolega ze školy, problém bude vyřešen. Pokud to bude jiná osoba, provede se po akci vrácení peněz původnímu přihlášenému a nově přihlášený naopak uhradí vystavenou fakturu. V případě jakýchkoliv nejasností ohledně storno podmínek se klidně obracejte prostřednictvím mailu na p. Šebestovou: sebestova@sgun.cz nebo na číslo 603 228 718 (spíše v odpoledních nebo večerních hodinách). Děkujeme za pochopení. (Akce musí být finančně soběstačná, nelze proto měnit např. počty skupin těsně před akcí, kdy jsou již domluveni lektoři, ubytování atd.)
Storno podmínky:
 odhlášení z akce do 30. 06. 2016 - bez sankcí

 odhlášení z akce v rozmezí 01. 07. - 18. 07. 2016 - 50% z celkové ceny (účastnický poplatek + ubytování - pokud jej účastník požadoval)

 odhlášení od 18. 07. do 5. 08. 2016 - 75% z celkové ceny (účastnický poplatek + ubytování - pokud jej účastník požadoval)

 odhlášení po 05. 08. 2016 - 100% - tedy celková cena (účastnický poplatek + ubytování - pokud jej účastník požadoval)
STORNO:

            Jde o určitou částku vyjádřenou v procentech (z celkové zaplacené částky), která bude při finančním vyrovnání odečtena. Vrácena tedy nebude stejná suma, kterou účastník sám nebo prostřednictvím školy zaplatil. Stejně jako platí určité storno podmínky u cestovních kanceláří, platí i pro tuto akci SGUNu. Omluvou tedy bohužel nemůže být ani nemoc.

            V případě, že se přihlášený účastník nemůže akce zúčastnit, může samozřejmě škola vyslat náhradníka. Jestliže na místo omluvené osoby dorazí někdo jiný, storno poplatky se samozřejmě takové „výměny osob“ nebudou týkat. Celá suma bude převedena na osobu náhradníka. Pokud to bude kolega ze školy, problém bude vyřešen. Pokud to bude jiná osoba, provede se po akci vrácení peněz původnímu přihlášenému a nově přihlášený naopak uhradí vystavenou fakturu. V případě jakýchkoliv nejasností ohledně storno podmínek se klidně obracejte prostřednictvím mailu na p. Šebestovou: sebestova@sgun.cz nebo na telefonu 603 228 718 (spíše v odpoledních nebo večerních hodinách). Děkujeme za pochopení. (Akce musí být finančně soběstačná, nelze proto měnit např. počty skupin těsně před akcí, kdy jsou již domluveni lektoři, ubytování atd.)

 

Storno podmínky:

  • odhlášení z akce do 30. 06. 2015 bez sankcí

 

  • odhlášení z akce v rozmezí 01. 07. - 18. 07. 2016 50% z celkové ceny (účastnický poplatek + ubytování – pokud jej účastník požadoval)

 

  • odhlášení od 18. 07. do 5. 08. 2016 75% z celkové ceny (účastnický poplatek + ubytování – pokud jej účastník požadoval)

 

  • odhlášení po 05. 08. 2016100%  - tedy celková cena (účastnický poplatek + ubytování – pokud jej účastník požadoval)

 


SOUBORY
© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718