STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > DLT

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

DLT - PŘIHLAŠOVÁNÍ
Název akce Volná kapacita
Wann wo und wie Landeskunde unterrichten, Barbara Bresslau, 10:00-11:30 6/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Kartoffeln oder Erdäpfel - österreichisches Deutsch und Wiener Dialekt, Thomas Pimingsdorfer, 10:00-11:30 10/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Mit Super! und Beste Freunde SICHER! etwas über die Schwyz lernen, Sabine Dinsel,10:00-11:30 13/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Landeskundeunterricht mit Aspekten der CLIL Methode, Klára Jansová, 10:00-11:30 14/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
DACH im Deutschunterricht – aktiv und interaktiv, Oldřich Poul, 10:00-11:30 13/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Landeskunde unter D A C H und Fach, Dana Lisá, 10:00-11:30 9/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Was der Konjunktiv alles kann, Friderike Komárek, 10:00-11:30 0/20 Obsazeno    Seznam přihlášených
Mit Klicken auf „Play“ und „Stopp“ endet es nicht, Petr Hladík, 12:00-13:30 5/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Kartoffeln oder Erdäpfel - österreichisches Deutsch und Wiener Dialekt, Thomas Pimingsdorfer, 12:00-13:30 9/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Mit Super! und Beste Freunde SICHER! etwas über die Schwyz lernen, Sabine Dinsel,12:00-13:30 14/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Österreich ist mehr als Mozart, Steffl und Sissi, Patrick Michael Meerwald, 12:00-13:30 15/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Aussprachetraining mit Musik aus den deutschsprachigen Ländern, Sláva Hutárová, 12:00-13:30 8/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Sprachanimation im Deutschunterricht an Grund- und weiterführenden Schulen, Mathias Straub, 12:00-13:30 9/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Quizfragen, Kreuzworträtsel, Brettspiele und noch mehr, Dagmar Toufarová, 12:00-13:30 11/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Mit Klicken auf „Play“ und „Stopp“ endet es nicht, Petr Hladík, 15:00-16:30 9/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Interkulturelles Lernen mit AFS, Adam Hanka, 15:00-16:30 20/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Feiertage in den DACH-Ländern, Lucie Čechová, 15:00-16:30 11/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Österreich ist mehr als Mozart, Steffl und Sissi, Patrick Michael Meerwald, 15:00-16:30 4/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Aussprachetraining mit Musik aus den deutschsprachigen Ländern, Sláva Hutárová, 15:00-16:30 9/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Sprachanimation im Deutschunterricht an Grund- und weiterführenden Schulen, Mathias Straub, 15:00-16:30 14/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
Quizfragen, Kreuzworträtsel, Brettspiele und noch mehr, Dagmar Toufarová, 15:00-16:30 3/20 Přihlásit    Seznam přihlášených
stipendium IDT - losování - pouze pro členy SGUN 87/100 Přihlásit    Seznam přihlášených
INFORMACE K PŘIHLAŠOVÁNÍ

Den učitelů němčiny 2017 - Der Deutschlehrertag 2017

Termín: 25. 3. 2017
Místo konání: ZŠ J. Gutha-Jarkovského (budova 1. stupně), Klimentská 38, Praha 1 - Nové Město, 110 00


Cena: 450,- člen / 650,- nečlen


Program a anotace ke stažení níže.


Kontakty na organizátory DLT

Mgr. Markéta Urbanová, urbanovam@sgun.cz (komunikace s lektory, příprava programu)

Mgr. Jarmila Kalábková, kalabkova@sgun.cz, 728 384 171 - jen v odpoledních hodinách (organizace, přihlašování účastníků a vystavovatelů na akci)

Mgr. Hana Gottfriedová, hagottfriedova@gmail.com (organizace, tombola)

Mgr. Hana Urbanová, hurban77@seznam.cz, 732 655 906 (organizace, telefonické dotazy)

Mgr. Oldřich Poul, poul@sgun.cz (fakturace)




  STORNO POPLATKY:

Při odhlášení týden před akcí bude účastníkovi účtováno 50% poplatku, dva dny před akcí 75% poplatku, den před akcí či pokud se účastník nedostaví bez omluvy, bude poplatek účtován v plné výši. ÚČASTNÍK ZA SEBE MŮŽE POSLAT NÁHRADNÍKA!



SOUBORY
© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718