STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > DLT

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

DLT - PŘIHLAŠOVÁNÍ
Název akce Volná kapacita
Akce se připravují.

INFORMACE K PŘIHLAŠOVÁNÍ

Pozvánka na Den učitelů němčiny 2016

   Milé kolegyně, milí kolegové,

po roce Vás Spolek germanistů a učitelů němčiny (SGUN) zve na Den učitelů němčiny, který letos opět připravujeme jako dvoudenní akci.

Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č. j.:  MSMT - 36584/2015-1-950.

Termín:    1. 4. 2016, 16:45 - 21:00 a 2. 4. 2016, 9:00 - 16:00

Místo:      Goethe-Institut, Masarykovo nábřeží 32, 110 00

Cena:       650,- (členové SGUNu)
1 050,- (pro nečleny)
400,- Kč (studentská sleva)

V pátek jsou po slavnostním zahájení připraveny velmi zajímavé plenární příspěvky.  Poté bychom Vás rádi pozvali na společnou večeři formou rautu a na kulturní program, který nám v letošním roce přislíbili studenti germanistiky Karlovy univerzity.

V sobotu proběhnou tradiční workshopy, semináře, prodejní výstava nakladatelství a nabídka dalších infostánků. Kromě toho se Vám v polední pauze představí nakladatelství Lingea se svými moderními podpůrnými materiály pro výuku a studium němčiny (počet míst na prezentaci je však omezen - je třeba se také přihlásit - v online přihlašování na konci seznamu). Samozřejmě je také připravena tombola, hlavní cenou tentokrát budou dvě vstupenky do Legolandu J

Také letos se v polední přestávce bude konat valná hromada, na kterou zveme všechny členy našeho spolku. Musíme totiž odsouhlasit nové znění stanov.

Bližší informace naleznete v programu a samozřejmě také na našich stránkách, kde se můžete online přihlásit. Rádi bychom ale zdůraznili několik důležitých informací:

·         UBYTOVÁNÍ letos nebudeme řešit společně, ale pro nejrychlejší zájemce je do vyčerpání míst, nejdéle do 15. 3. 2016, rezervováno ubytování v hotelu ABE (Hotel Abe, Legerova 22 + 24, 12000 Praha 2 - Nové Město, http://www.hotelabe.cz/ . Při rezervaci je nutné uvést jméno Mgr. Dany Hruškové a SGUN.

Zatím jsou domluveny tyto ceny: jednolůžkový pokoj: 1 000,- Kč, dvoulůžkový pokoj: 1 100,- Kč.

Lze domluvit i třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, v tomto případě se zájemci obrátí přímo na paní Hruškovou.

·         Na večeři počítáme s těmi, kteří se přihlásí na páteční program a včas se zaregistrují (nejpozději o přestávce).

·         Nezapomeňte prosím při přihlašování uvést úplnou fakturační adresu, u škol uveďte IČ.

·         Jistě jste si také všimli, že rozdíl mezi účastnickým poplatkem pro člena a nečlena SGUNu je vlastně cena členského poplatku. Pokud tedy našimi členy zatím nejste, máte možnost se jimi stát. Pokud tuto informaci uvedete do přihlašovacího formuláře a zároveň ihned zašlete přihlášku na adresu poul@sgun.cz , bude Vám fakturován účastnický poplatek jako členům SGUNu a zároveň dostanete druhou fakturu na členský poplatek. Zároveň Vám nabízíme možnost stát se členy SGUNu přímo na místě, v tomto případě ale budete platit účastnický poplatek v plné výši.

·         Nezapomeňte prosím, že svým přihlášením vyjadřujete souhlas se storno podmínkami:

při odhlášení týden před akcí ....................................................  50% poplatku

dva dny před akcí ......................................................................   75% poplatku

den před akcí, či pokud se účastník nedostaví bez omluvy ........ poplatek v plné výši

ÚČASTNÍK ZA SEBE MŮŽE POSLAT NÁHRADNÍKA!

Nenechte si tedy letošní DLT ujít! Těší se na Vás SGUN tým.Ke stažení: program   -  pozvánka   -  anotace
Program
Kliknutím na vámi zvolený seminář se vám otevře stránka s podrobnými informacemi k semináři.

Přihlásit se můžete kliknutím na "přihlásit". Pokud jste na našem webu zaregistováni (není nutné být členem, jen zaregistován na webu), nebudete muset vyplňovat celý přihlašovací formulář - doplníte jen případné chybějící potřebné údaje.

Úplně dole na této stránce najdete potřebné informace také ke stažení (program, anotace seminářů, pozvánka).


  STORNO POPLATKY:

Při odhlášení týden před akcí bude účastníkovi účtováno 50% poplatku, dva dny před akcí 75% poplatku, den před akcí či pokud se účastník nedostaví bez omluvy, bude poplatek účtován v plné výši. ÚČASTNÍK ZA SEBE MŮŽE POSLAT NÁHRADNÍKA!SOUBORY
© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718