STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > DLT > Informace o akci

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

11:30-13:00 Wer wagt, gewinnt! - Spielshows im DaF-Unterricht
"Wer wagt, gewinnt!" - Spielshows im DaF-Unterricht

Andrea TicEskisan

Neodmyslitelně patří k televiznímu programu: soutěžní pořady a kvízové show. Proč by se tedy tyto formáty neměly zařazovat i do výuky? V tomto praktickém workshopu budou prezentovány četné zábavné nápady pro výuku němčiny jako cizího jazyka, které bazírují na známých německých a českých soutěžních show. Zábavná změna pro individuální i skupinové kurzy!

Sie sind aus dem Fernsehprogramm nicht mehr wegzudenken: Spielsendungen und Quizshows. Warum sollte man also diese Formate nicht auch im Unterricht einsetzen?! Bei diesem praktischen Workshop werden zahlreiche unterhaltsame Ideen für den DaF-Unterricht präsentiert, die auf bekannten deutschen und tschechischen Spielshows basieren. Eine amüsante Abwechslung für Individual- und Gruppenkurse!

Mgr. Andrea Tichá Eskisan (rodilá mluvčí) studovala na Masarykově univerzitě Brno učitelství němčiny a francouzštiny (Bc.) a překladatelství němčina-čeština (Mgr.). Od r. 2006 je lektorkou DaF, m.j. na Rakouském institutu Brno, a překladatelkou.


Mgr. Andrea Tichá Eskisan (deutsche Muttersprachlerin) hat an der Masaryk-Universität Brno Lehramt Deutsch und Französisch (Bc.) und Übersetzungswissenschaften Deutsch-Tschechisch (Mgr.) studiert.  Seit 2006 DaF-Lektorin, u.a. am Österreich Institut Brno, und Übersetzerin.
© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718