STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > Aktuality

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

AKTUALITY
Na tomto místě najdete všechny aktuální informace.
20.03.2017
Výsledky soutěže Typisch tschechisch auf deutsch


Milé kolegyně, milí kolegové,
milé žákyně, milí žáci,

moc vám děkujeme za vaši účast v naší soutěži. Dorazila k nám úžasná videa, jejichž hodnocení nebylo vůbec snadné.

První tři místa z každé kategorie budou ohodnocena cenami. Oficiální vyhlášení proběhne na Dni učitelů němčiny (DLT) v Praze 25. 3. 2017.

Pokud vás zajímají konkrétní výsledky, přečtěte si více. :-)

Kategorie 1. stupeň základní školy

1. kategorie

Pořadí

1_kategorie_05_ZS Husova_4B

1

1_kategorie_01_Lingua Universal_Jaroslav Jezek

2

1_kategorie_07_ZS Husova_5B_Hurvinek hrane

3

1_kategorie_04_ZS Husova_3B

4

1_kategorie_08_ZS Husova_5B_Hurvinek loutky

5

1_kategorie_06_ZS Husova_5B_Gespraech

6

1_kategorie_10_ZS Husova_5B_Terka, Nella

7

1_kategorie_02_Contexta_Soutez s Triskou

8

1_kategorie_Contexta_Wollen Sie nicht Millionar werden

9-11

1_kategorie_ZS Husova_5B_ Eliska, Vendy

9-11

1_kategorie_ZS Husova_5B_Naty, Tobik

9-11

                                 místo 9 – 11 řazeno abecedně


Kategorie 2. stupeň základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

 

2. kategorie

Pořadí

2_kategorie_02_ZS Louny_Blabolilova Jana

1

2_kategorie_12_ZS Husova_8B_Zuzka

2

2_kategorie_04_ZS Usti nad Labem_Chocholousova Martina

3

2_kategorie_06_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Tschech. Republik

4

2_kategorie_09_ZS Husova_6B_Was sagen Tschechen dazu

5

2_kategorie_08_ZS Husova_6B_Jasmina, Sara, Zuzka, Eli

6

2_kategorie_05_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Skoda

7

2_kategorie_01_Gymnazium Palackeho_Bartosova Jana

8

2_kategorie_ZS Hloubetin_Hornicek Jaromir

9 - 12

2_kategorie_ZS Husova_6A

9 - 12

2_kategorie_ZS Husova_8B_Kiki, Klara, Sabca

9 - 12

2_kategorie_ZS Husova_8B_Terka, Kaja a spol

9 - 12

                                        

 místo 9 – 12 řazeno abecedně



Kategorie střední školy a gymnázia

 

 


3. kategorie

Pořadí

3_kategorie_05_Gymnazium Jirkov_Vesela Jana_Pospisilova Michaela a spol

1

3_kategorie_19_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Hybl Vojtech a spol_Boehmens alte Sagen

2

3_kategorie_08_SPS Prachatice_Kabelova Sona_Lang Michal

3

3_kategorie_01_Gymnazium Sumperk_Tesarova Daniela_Sadil Jiri

4

3_kategorie_11_Gymnazium Nad Aleji_Hajek Jakub_Watzek Jakub, Sembera Martin

5

3_kategorie_12_SSHS_VOS Opava_Kryspinova Michalea_Raska Michal, Nguyenova Monika

6

3_kategorie_16_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Bazlerova Johana a spol_Wo ist mein Heim

7

3_kategorie_24_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Karban David a spol_100

8

3_kategorie_25_GEVO_Gymnazium Jizni Mesto

9

3_kategorie_03_PS_VOS Pisek_Chudackova Jindriska_Pavelka Jakub a spol

10

3_kategorie_21_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Misar Ondrej a spol_Weihnachtszeit

11

3_kategorie_23_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Riha Daniel a spol_Das deutsche Projekt 2

12

3_kategorie_20_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Opltova Michaela a spol_Tschechien

13

3_kategorie_22_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Cerny Vit a spol_Das deutsche Projekt 1

14

3_kategorie_13_Gymnazium Ceska Ceske Budejovice_Coudkova Stepanka__Beneda Lukas a spolbeneda

15

3_kategorie_VOS socialni a SPgS Prachatice_Trnkova Marie_Kovar Vit a spol

16 - 25

3_kategorie_Trivis_SS verejnopravni Prostejov_Smekalova Klara_Vanova Marketa a spol

16 - 25

3_kategorie_SZS Ostrava_Poeselova Eva_Pazdera Pavel

16 - 25

3_kategorie_SPSCH Brno_Kubatova Milena_Svobodova Viktore, Novacek Tomas

16 - 25

3_kategorie_ISS Slavkov u Brna_Mihalova Dana_Hudcova Katerina a spol

16 - 25

3_kategorie_Gymnazium Na Zatlance_Kimlova Jitka_Le Hoang a spol

16 - 25

3_kategorie_Gymnazium Jaroslava Vrchlickeho Klatovy_Kotesovcova Marketa_Bosek Pavel

16 - 25

3_kategorie_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Mikesova Klara a spol_Laurin a Klement

16 - 25

3_kategorie_Gymnazium Dr Josefa Pekare_Hrdlickova Lenka_Kulich Matous a spol_Bata

16 - 25

3_kategorie_Gymnazium a SOSP Liberec_Nemckova Renata_Kazdova Anna a spol

16 - 25

                                               místo 16 – 25 řazeno abecedně po zpátku

© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718