STAŇTE SE ČLENEM SGUNu PRÁVĚ NYNÍ
A ZÍSKEJTE VÝHODY ČLENSTVÍ:
PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO:
HESLO:
ZAREGISTRUJTE SE
1 HOME > Aktuality

Kdo jsme

Napište nám

Odkazy

Soutěže

Projekty

Kontakty

Nástěnka


Staň se lektorem

AKTUALITY
Na tomto místě najdete všechny aktuální informace.
11.02.2010
DLT Praha 19.-20.3.2010
Goethe-Institut Prag a SGUN (Spolek germanistů a učitelů němčiny) zvou všechny učitele německého jazyka na letošní Deutschlehrertag - Den učitelů němčiny opět do Prahy.

Během dvou dnů Vás čeká bohatá nabídka seminářů, workshopů a prezentací na téma hudba a jazyk, které by účastníkům měly poskytnout nové podněty pro vyučování. Pracovat se bude v prostorách Goethe-Institutu a v blízké škole v Mikulandské ulici. Fonetika a rytmus mohou posloužit jako můstek mezi jazykem a hudbou, hudba zase pomůže učit němčinu jako živý a atraktivní jazyk.

V souladu s tématem proběhne první den, tedy v pátek večer vernisáž výstavy Musik+X s hudebním programem v Českém muzeu hudby v Praze. Výstava přibližuje německý jazyk a kulturu prostřednictvím hudby a díky využití současných hudebních směrů by měla oslovit zejména mladé publikum. V programu semináře jsou zahrnuty také didakticky zaměřené prohlídky výstavy.

Kromě výběru z více než třiceti seminářů a workshopů je také možné si prohlédnout infostánky různých institucí a nakladatelství. Kompetentní osoby Vám zodpoví otázky a nabídnou materiály, které si budete moci odnést, případně do nich nahlédnout, nebo si je koupit.

Den učitelů němčiny 2010 je pořádán Goethe-Institutem v Praze a Spolkem germanistů a učitelů němčiny SGUN za podpory Rakouského Institutu Brno, nakladatelství Polyglott, Hueber, Klett a distributorů Fram Orsus a Megabooks.

 

Přihlašování probíhá online na tomto webu www.sgun.cz v odkaze "DLT"

 

Těšíme se na viděnou

SGUN a GI

© SGUN 2009    |   Autorská práva
E-mail: info@sgun.cz   |   telefon: +420 603 228 718